Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Допомога на дитину та «пакунок малюка»: що зміниться (інфографіка)

  • 6769
Допомога на дитину та «пакунок малюка»: що зміниться (інфографіка)

Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт №5064. Він встановлює, що вартість «пакунку малюка» складатиме 3 прожиткових мінімуми для дітей до 6 років, визначені на час проведення закупівель (сьогодні це приблизно 5760 грн). Самі ж закупівлі будуть проводитися на конкурсній основі через систему Prozorro.

Законопроєкт забезпечить водночас дві речі: якісну наповненість пакунка і раціональне використання коштів державного бюджету, пояснює співавторка законопроєкту, заступниця голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук.

«Саме завдяки прозорій конкурсній процедурі закупівлі через систему Prozorro ми зможемо сьогодні закупити найкращі товари за найнижчою можливою ціною. Законопроект пропонує виділяти на формування «Пакунку малюка» по 3 прожиткові мінімуми для дітей віком до 6 років. У роздріб вміст пакунка обійшовся б молодим батькам в середньому на 30% дорожче», – розповіла Євгенія Кравчук.

Крім того, законопроєкт №5064 передбачає, що допомога у зв’язку з вагітністю та пологами призначається і виплачується органами соціального захисту населення за місцем проживання батьків (усиновлювачів, опікунів). Раніше в законодавстві не було закріплено відповідального за призначення та виплату допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами органу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy