Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Владлен Неклюдов зустрівся з переселенцями з небезпечних регіонів, зокрема з Донеччини

  • 72
Владлен Неклюдов зустрівся з переселенцями з небезпечних регіонів, зокрема з Донеччини

Народний депутат України, тимчасово виконуючий обовʼязки голови Донецької обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Владлен Неклюдов у складі міжфракційного обʼєднання «ВПО України» продовжує роботу на Івано-Франківщині. Тут разом із колегами по фракції він відвідав Коломийський та Надвірнянський райони. 

Члени міжфракційного обʼєднання зустрілись із представниками місцевих органів самоврядування та заслухали інформацію щодо роботи з ВПО – із захисту їхніх прав, соціальної та психологічної підтримки, роботи з працевлаштування та інтеграції. 

У Коломийському районі ознайомились із презентацією будівництва малого групового будинку в Коломиї для розміщення ВПО та проєкту соціального містечка. Це місце, де вкупі буде працювати Єдиний центр надання соціальних та реабілітаційних послуг, Товариство Червоного Хреста та інші соціальні установи. І переселенці, і місцеві жителі зможуть тут швидко отримати необхідну допомогу. 

Відвідали комунальний заклад для проживання внутрішньо переміщених осіб, поспілкувались із людьми, які знайшли тут прихисток. Це переселенці зі Сходу та Півдня України. Є тут і ВПО з Донеччини. 

Також члени міжфракційного обʼєднання взяли участь у засіданні Ради з питань внутрішньо переміщених осіб, дізналися про роботу, яка проводиться для покращення умов життя внутрішньо переміщених осіб у Коломийському районі, соціальну підтримку та можливість працевлаштування, подальший план роботи. 

На звершення відвідали шелтер «Вулик», який у березні цього року відкрили волонтери однієї з громадських організацій. 

«Приміщення шелтеру – два поверхи на 20 кімнат, з душовими, дитячою кімнатою та двома кухнями. Вимушені переселенці проживатимуть тут безплатно впродовж трьох років. Були приємно вражені умовами, які тут створили для українців, що рятувалися від війни. Тут затишно та комфортно», – розповів Владлен Неклюдов. 

У Надвірнянському районі ознайомились із роботою відділення реабілітації та відновлювальної медицини, яке почало роботу наприкінці березня цього року. 

«На місці колишнього неврологічного відділення було створено реабілітаційний зал та оновлено палати. Тут надають орієнтовно 50 різних медичних послуг. Фахівці допомагають військовим, жителям району та області. Сотням наших захисників тут уже надали кваліфіковану допомогу та змогли повернути до повноцінного життя. Тут є кабінет ерготерапії, масажу, фізіотерапії, психолога, логопеда та зал фізичної терапії. Основне завдання спеціалістів відділення – пристосувати кожну людину до життя після травми», – ділиться враженнями Владлен Неклюдов. 

Далі ознайомились із роботою дитячої лікарні, а завершили поїздку візитом до шелтера «Карітас – Надвірна». Це вже другий прихисток, відкритий у межах проєкту «Реагування на надзвичайні ситуації внаслідок бойових дій в Україні». Шелтер було створено нещодавно. Ремонт приміщення, зведеного ще в 1924 році, почали восени минулого року, і зараз тут можуть розміщуватися до 70 переселенців. 

Члени МФО «ВПО України» поспілкувались із людьми, що знайшли тут прихисток. Кожен із них зі своєю складною історією, і кожен потребує уваги та допомоги. 

«Працюємо далі та намагатимемось у найкоротші терміни надати необхідну підтримку на рівні законодавства й місцевим органам самоврядування, і нашими переселенцями!» – підсумував Владлен Неклюдов.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy