Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

У Покровську за ініціативи Олени Харчевної готують до відкриття перший громадський простір для постраждалих від війни жінок та дівчат

  • 106
У Покровську за ініціативи Олени Харчевної готують до відкриття перший громадський простір для постраждалих від війни жінок та дівчат

Заступниця голови Покровської міської військової адміністрації, депутатка Покровської міської ради від політичної партії «Слуга Народу» Олена Харчевна опікується проблемними питаннями жінок та дітей, що постраждали внаслідок збройної агресії рф, а також активно працює над питанням безбарʼєрності в Покровську. Так, за її ініціативи в співпраці з благодійною організацією «Аваліст» у місті готують до відкриття перший громадський простір, призначений для жінок та дівчат. 

Це місце, де постраждалі мешканки громади та переселенки можуть збиратися для обміну ідеями, отримання психологічної, соціальної, юридичної підтримки та проведення спільних заходів. 

Олена Харчевна презентувала ідею створення простору благодійникам та знайшла підтримку в реалізації цієї важливої та корисної ідеї. Ремонт у приміщенні майбутнього простору розпочався майже місяць тому. Спочатку тут планувалося проведення лише косметичних робіт, але зараз виконують капітальний ремонт, що дасть змогу створити всі необхідні умови для комфортного перебування. 

«Підлога зроблена капітально, вирівняні стіни, створені умови для маломобільних людей, мова йде про безбар’єрність – буде пандус обов’язково. Взагалі ми змінюємо Україну через розвиток громади, залученість донорів шляхом створення таких безпечних та комфортних середовищ, просторів. Десятки років тут функціонувала ізостудія, де діти навчалися та творили. Після ремонту традицію буде збережено та забезпечимо навчальне та творче середовище для мешканок нашої громади», – розповіла МВА Олена Харчевна. 

Олена Харчевна наголосила, що цей громадський простір розрахований на різні цільові групи. Тут планують проводити заняття з логопедом, вивчати англійську мову та надавати психологічну підтримку для жінок, дівчат-підлітків, які чимало пережили через війну. Також можлива організація майстер-класів, презентацій для розвитку бізнесу та стартапів. 

«Ми віримо, що цей простір змінить наше життя на краще, сприятиме інтеграції переселенців та розвитку спільнот у нашій громаді», – підкреслила Олена Харчевна. 

Реалізація проєкту стала можливою завдяки спільним зусиллям керівництва Покровської МВА та громадської організації «Аваліст» спільно з міжнародною організацією «Care». 

Перший етап ремонту вже майже завершальній стадії. Далі сюди завезуть меблі та встановлять мультимедійне обладнання. 

«Цей простір буде сучасним та багатофункціональним, з можливістю для навчання, розвитку та спілкування. Віримо, що він стане центром для нашої спільноти та залучить багато людей для активної та плідної діяльності», – додала Олена Харчевна.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy