Проєкт підтримки Сил безпеки й оборони Детальніше >>
ALDE Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Халявінський долучився до Всеукраїнського форуму Рад ВПО

  • 85
Олександр Халявінський долучився до Всеукраїнського форуму Рад ВПО

Днями в столиці відбувся другий Всеукраїнський форум Рад ВПО. 

Програмою заходу було передбачено проведення дискусій щодо таких тем:

– перші результати діяльності Рад ВПО;

– державна підтримка ВПО;

– житло для ВПО;

– працевлаштування ВПО;

– соціальний захист ВПО.

Участь у форумі в складі делегації Ради з питань ВПО при Дніпропетровській ОВА взяв депутат Маріупольської міської ради від політичної партії «Слуга Народу», керівник центру підтримки маріупольців у Дніпрі Олександр Халявінський.

«Форум – це масштабна платформа для обговорення і взаємодії між представниками ВПО, центральною та місцевою владою, громадськими та міжнародними організаціями.

Під час панельної дискусії розповів про ключові досягнення Маріуполя щодо збереження громади в евакуації та дієві програми підтримки від Маріупольської міської ради. Зокрема, про створення всеукраїнської мережі підтримки переселенців «ЯМаріуполь», яка налічує 30 центрів, що працюють у 21 місті України.

За підтримки урядів України та Франції в Дніпрі нещодавно трансформували гуртожиток університету під сучасне соціальне житло для понад 200 маріупольських родин переселенців. У Дніпрі вже відкрито 2 соціальні гуртожитки та в третьому триває ремонт.

Це швидке рішення, яке дозволить допомогти із житлом найвразливішим категоріям переселенців. Наразі сформовано перелік з 15 об’єктів, що дає змогу забезпечити тимчасовим житлом понад 4 тисячі маріупольців. Цей досвід Маріуполя можна масштабувати на національний рівень», – розповів Олександр Халявінський.

Всеукраїнський форум Рад ВПО організовано БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» у партнерстві з Мінреінтеграції та за підтримки УВКБ ООН та IREX.

Нагадаємо, Ради ВПО – це дорадчі органи, які займаються адвокацією прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб. Як повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, наразі по всій Україні нараховується 873 Ради ВПО.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy