Олександр Бабенко долучився до міжнародної конференції «Українське лідерство в допомозі»
- 124
Днями в Києві відбулась масштабна міжнародна конференція «Українське лідерство в допомозі», яку вже втретє проводить Альянс українських організацій громадянського суспільства та міжнародні партнери.
Як повідомляє організатор, подія об’єднала кілька сотень учасників, серед яких громадські організації, представників влади, міжнародні донори, дипломати, приватний сектор та інші експерти. Тобто конференція обʼєднує тих, хто має безпосередню участь у формуванні політики допомоги в Україні.
Депутат Бахмутської міської ради від політичної партії «Слуга Народу» Олександр Бабенко також долучився до заходу. Уже тривалий час він входить до складу комісії Бахмутської міської ради, що опікується питаннями допомоги ВПО з громади.

Спікерами конференції були Фредрік Ларссон, директор Ресурсного центру НДО, Марина Курочкіна, президентка ГО «10 квітня», Ольга Алтуніна, представниця Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Джеміла Махмуд, Посол Великої угоди, Массімо Ла Роза, старший радник Європейської комісії з питань цивільного захисту, Анн-Софі Ле Бо, заступниця голови Управління ООН із координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine, Юліан Закржевський, директор Данської ради в справах біженців в Україні.
На заході приділили увагу обговоренню дорожніх гуманітарних карт, планування залучення та доставки допомоги громадянам, шляхів посилення системи гуманітарної допомоги в Україні, підвищення її ефективності, стійкості та орієнтованості на місцеві рішення.
Загалом конференція обʼєднала понад 700 учасників у залі та 600 глядачів онлайн.
«Відвідав 3-тю щорічну міжнародну конференцію «Українське лідерство в допомозі». Цей захід не лише про обговорення викликів, а насамперед про об’єднання людей, які діють.
Волонтери, представники міжнародних організацій діють заради однієї мети: допомагати ефективно, людяно й системно.
Дякую організаторам за професійну платформу для обміну досвідом, живих дискусій та справжньої взаємопідтримки.
Українське лідерство – це про відповідальність, прозорість і єдність. І я радий бути його частиною», – додав Олександр Бабенко.