Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Донеччина виступає за закриття неба над Україною

  • 6380
Донеччина виступає за закриття неба над Україною

Депутати Лиманської та Курахівської міських рад на позачергових сесіях одноголосно підтримали звернення до урядів країн-членів НАТО, Президента Сполучених Штатів Америки, Президента Франції, Канцлера Німеччини, послів усіх держав світу щодо необхідності закриття неба над Україною.

Депутат Лиманської міської ради від «Слуги Народу» Олександр Антоненко наголосив, що війна, котра відбувається зараз в Україні – це війна не лише проти нашої держави, а і проти демократії, свободи та гуманності у всьому світі. Кожна згаяна хвилина – це смерті наших громадян, жінок і дітей, знищені міста і села.

«Обстрілами Запорізької АЕС війська окупантів поставили під питання виживання всього людства і навіть життя власних громадян. Напад Російської Федерації на Україну вже призвів до того, що сотні тисяч біженців прямують через кордони НАТО. Весь світ розуміє важливість закриття неба над Україною. Тепер час усім демократичним урядам, які поділяють цінності людського життя, ділом довести свої гуманістичні ідеї. Закриття неба над Україною дозволить нам зупинити просування ворого та врятувати тисячі життів мирних українців», – додав Олександр Антоненко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy