Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Доходи місцевих бюджетів зросли вчетверо – Олексій Чернишов

  • 9438
Доходи місцевих бюджетів зросли вчетверо – Олексій Чернишов

Завдяки реформі децентралізації місцеві громади отримали значний фінансовий ресурс. Про це заявив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час 6-го Форуму «Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави».

«За роки реформи децентралізації власні доходи місцевих бюджетів зросли вчетверо. Громади мають чималі повноваження та достатньо фінансового ресурсу. Вони отримали доступ до потужних державних інвестиційних програм – Держфонду регіонального розвитку, субвенцій на соціально-економічний розвиток, розвиток комунальної інфраструктури та інші. Ці програми збільшуються», – засвідчив міністр.

Чернишов зазначив, що збільшенню місцевих бюджетів громад сприяло налагодження прямих міжбюджетних відносин з державою, передача з районного рівня фінансових та майнових ресурсів, децентралізація у сфері земельних відносин.

Міністр зазначив, що здобутки реформи децентралізації – це результат ефективної співпраці між профільним комітетом Верховної Ради, Мінрегіонів, місцевим самоврядуванням та міжнародними партнерами.

«ЄС визначив реформу децентралізації як одну з найуспішніших в Україні, а посли держав Великої сімки зазначили, що об’єднання територіальних громад є прикладом спроможності нашої держави реалізовувати реформи, необхідні для її майбутнього», – констатував Чернишов.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy