Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Доходи Держбюджету-2022 зростуть на 161 млрд грн – Денис Шмигаль

  • 12857
Доходи Держбюджету-2022 зростуть на 161 млрд грн – Денис Шмигаль

15 вересня уряд внесе до парламенту проєкт Держбюджету на наступний рік. Серед основних показників збільшення зарплат, стипендій та пенсій. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Два роки поспіль ми подаємо бюджет вчасно у визначений законом термін. У попередній історії України у переважній більшості ці терміни не дотримували. 15 вересня на засіданні уряду ми затвердимо бюджет та внесемо його на розгляд парламенту», – зазначив прем’єр.

Він визнав, що це складний документ, який викликає безліч дискусій не лише у парламенті, а й в уряді. Але важливо, щоб він був справедливим та збалансованим.

Серед основних показників бюджету – зростання середньомісячної зарплати до 15258 грн, за словами Шмигаля, це означає, що наприкінці 2022 року вона сягатиме понад 17,5 тис. грн.

Середня зарплата лікарів передбачена на рівні понад 22, 5 тис. грн, у середнього медперсоналу – понад 14,5 тис грн.

Зросте й мінімальна стипендія – 2 тис. грн у вишах та вперше за багато років підвищена мінімальна стипендія у ПТУ з 480 грн до 1250 грн.

Також наступного року в бюджеті закладено 100% фінансування потреби ветеранів АТО у житлі. На його придбання заклали 5,5 млрд грн.

За словами прем’єра, 14 млрд грн передбачено на інфраструктуру, цифровізацію та на підготовку й початок Всеукраїнського перепису населення.

«Він буде незвичайним, ми хочемо проводити його з використанням надсучасних цифрових технологій. Тому він принесе багато інновацій, без перебільшення можу сказати, що це змінить країну», – сказав Шмигаль.

Загалом доходи бюджету складуть 1 трлн 277 млрд – це на 161 млрд грн більше, ніж минулого року. Видатки – 1 трлн 465 млрд грн, на 103 млрд грн більше, ніж минулого року.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy