Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Додаткове фінансування шкіл має перші результати – Сергій Колебошин

  • 1130
Додаткове фінансування шкіл має перші результати – Сергій Колебошин

По всій країні триває ремонт і будівництво шкільних корпусів. Про це розповів заступник голови Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій Сергій Колебошин.

«Члени комітету відстоювали максимальне збереження коштів на освіту під час секвестру бюджету. Зокрема, відстояли програму «Спроможна школа для кращих результатів» і вже маємо перший результат – у десятках шкіл по всій країні оновлені корпуси, харчоблоки і навіть побудовані нові корпуси», – засвідчив депутат.

За його словами, фінансування системи освіти цьогоріч забезпечено на достатньо високому рівні.

«Бюджет 2021 року – це дуже пристойний бюджет з точки зору освіти. Це я кажу як освітянин. Зокрема, збільшення зарплати вже на 20%, і в грудні цього року ще на 8,4%».

У Києві відбувається триденний Форум «Коронавірус: виклики та відповіді», перший із низки Всеукраїнських форумів «Україна 30».

Методи протидії поширенню COVID-19 обговорюють представники Офісу Президента, уряду, Верховної Ради, а також міжнародні експерти, представники урядів провідних держав, ВООЗ, ЮНІСЕФ та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Головне завдання форуму визначити стратегію та план дій щодо вакцинації на 2021 рік, налагодити міжнародну співпрацю та партнерство з ЄС у боротьбі з коронавірусом, забезпечити більший доступ українців до коректної інформації щодо вакцинування й протидіяти дезінформації та фейкам.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy