Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

До міжнародної платформи за повернення цивільних полонених долучилися 52 держави

  • 86
До міжнародної платформи за повернення цивільних полонених долучилися 52 держави

Україна докладає всіх зусиль, щоб повернути з полону своїх громадян – цивільних та військових. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету ВР з питань зовнішньої політики та міжнародного співробітництва Арсеній Пушкаренко.

«В нас вже є певний досвід, а саме міжнародна коаліція з повернення дітей, яку очолюють Канада та Норвегія. Ми поступово повертаємо наших дітей, і маємо повертати наших полонених. Наразі до міжнародної платформи за повернення цивільних полонених долучилися 52 держави. Сподіваюся, що ця ініціатива дасть поштовх для повернення наших цивільних, про повернення яких рф не хоче навіть говорити», – зазначив Пушкаренко.

Він додав, що зараз встановлені особи понад 28 тис. громадян, які з початку широкомасштабного вторгнення зникли безвісти за особливих обставин або незаконно позбавлені волі росією.

Одним із завдань міжнародної платформи є видача ордерів на арешт за ці злочини Міжнародним кримінальним судом, а також дипломатичний вплив, тиск міжнародних санкцій на причетних до цих злочинів.

«Також ми вимагаємо негайний доступ представників Червоного Хреста до всіх наших полонених – і цивільних, і військових. І вимагаємо забезпечити належне ставлення і допомогу», – підсумував парламентар.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy