Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

До кінця року плануємо ухвалити близько 30 євроінтеграційних законопроєктів – Марія Мезенцева

  • 524
До кінця року плануємо ухвалити близько 30 євроінтеграційних законопроєктів – Марія Мезенцева

Профільний парламентський комітет працює щотижня, щоб опрацювати якомога більше законопроєктів, які наблизять українське законодавство до європейського. Про це заявила народна депутатка від фракції «Слуга Народу», голова підкомітету з питань наближення законодавства України до законодавства ЄС Марія Мезенцева.

«Разом з офісом віцепрем’єрки з євроінтеграції Ольги Стефанішиної ми визначили, що до кінця року реалістично ухвалити близько 30 євроінтеграційних законопроєктів, які афілійовані з різними комітетами парламенту. Наш комітет аналізує їх на відповідність нашим зобов’язанням у рамках Угоди про асоціацію, 63% якої ми вже спромоглися виконати», – сказала Мезенцева.

За її словами, Верховна Рада продовжує ухвалювати важливі євроінтеграційні законопроєкти – про боротьбу з насильством, про поводження з відходами та низку інших. І на кожному засіданні парламенту депутати розглядатимуть законодавчі ініціативи, які наближають українське законодавство до європейського.

«Євроінтеграційний комітет працює кожного тижня, інколи ми збираємося два рази на тиждень, тому що через нас проходить понад 95% законодавчих ініціатив українського парламенту. Верховна Рада не буде зупинятися у своїй роботі, і кожен прядок денний матиме євроінтеграційні законопроєкти», – запевнила Мезенцева.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy