Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

До кінця опалювального сезону тарифи не зростатимуть – Президент

  • 6208
До кінця опалювального сезону тарифи не зростатимуть – Президент

Тарифи на тепло, гарячу воду для населення до кінця опалювального сезону не зростатимуть. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Відповідний меморандум на засіданні був підписаний між урядом, НАК «Нафтогаз», Асоціацією міст України і Конгресом місцевих та регіональних влад.

«Це велика перемога. Ми всім вам дякуємо. Люди цього чекали. Попри будь-які ринкові зміни, тиск інших держав, ціну більше 1000 доларів за кубометр газу тощо тарифи не будуть змінені. Ми почали це обговорювати, поки що це не комплексне рішення. Я хотів би, щоб ми мали меморандум не на один, а на три останні роки, щоб це не було сюрпризом для громадян. Завдяки збільшенню частки ПДФО, усі громади отримають ресурс більше 11 млрд грн», – наголосив Президент.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль додав, що за ініціативи Президента України уряд розробив план, який дозволить стабілізувати тарифне питання і пройти опалювальний сезон в цьому році. Він складається з 5 кроків.

«Ми зафіксували ціну на газ. Завдяки таким крокам ціна на газ для більшості українців становитиме не більше 8 грн за кубічний метр. Разом з народними депутатами ми внесемо зміни до бюджету і збільшимо програму субсидій на 12 млрд грн, що забезпечить виплату субсидій всім людям. З 1 жовтня для 80% українських родин ціна на електроенергію буде знижена до 1 грн 44 коп, для решти – вона лишиться незмінною. Для проходження зими накопичено майже 19 млрд кубів блакитного палива в підземних газових сховищах», – зазначив Денис Шмигаль.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy