Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

До кінця ІХ скликання у Верховній Раді треба запровадити режим paperless – Олександр Корнієнко

  • 9118
До кінця ІХ скликання у Верховній Раді треба запровадити режим paperless – Олександр Корнієнко

До кінця роботи Верховної Ради дев’ятого скликання в парламенті необхідно запровадити режим paperless – коли документообіг забезпечується не в паперовій, а в повністю електронній формі.

На цьому наголосив перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко під час інтерактивної панельної дискусії «Парламент ДІЄ: цифрове майбутнє та інновації в роботі Верховної Ради України» від програми USAID «РАДА: наступне покоління».

«Ми на дві сесії, сьому та восьму, відтермінували запровадження режиму “без паперів”. Думаю, цього часу достатньо, щоб і депутати, й апарат Верховної Ради, і профільний комітет могли підготувати перехід на повноцінний paperless», – зазначив Олександр Корнієнко.

Серед інших завдань він назвав необхідність модернізувати систему для голосування депутатів у сесійній залі.

«Модернізувати систему для голосування не можна за тиждень, бо, вочевидь, ремонту потребуватиме й сама зала. Але думаю, цього скликання ми маємо принаймні розпочати цей процес», – пояснив перший віцеспікер.

Крім того, Олександр Корнієнко сказав про важливість запровадження дистанційного голосування у Верховній Раді. У такому режимі депутати працюватимуть не щоденно, а тільки у випадку надзвичайних ситуацій.

Перший віцеспікер парламенту також наголосив на необхідності запуску мобільного застосунку Верховної Ради. Він має передбачати можливість надсилання push-сповіщень для оперативного інформування українців про діяльність парламенту, вважає Олександр Корнієнко.

«Усе це – наступні кроки, які парламент має зробити, щоб суспільство мало більше можливостей отримувати інформацію про діяльність Верховної Ради, взаємодіяти з парламентом і депутатами: звернення, обговорення законопроєктів, комунікація з народними обранцями. І щоб сам парламент завдяки діджиталізації всередині був динамічніше, гнучкіше, сучасніше, інноваційніше», – підсумував він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy