Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

До Дня Незалежності в Херсоні відкриють першу чергу шляхопроводу «ХБК — Таврійський» в межах «Великого будівництва»

  • 12277
До Дня Незалежності в Херсоні відкриють першу чергу шляхопроводу «ХБК — Таврійський» в межах «Великого будівництва»

До Дня Незалежності в Херсоні завершать будівництво першої черги шляхопроводу «ХБК — Таврійський». Це один із найважливіших інфраструктурних об’єктів області. Його зведення відбувається в межах програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Із процесом будівництва шляхопроводу ознайомився голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко під час робочої поїздки на Херсонщину.

Шляхопровід з’єднує два житлових райони Херсона: ХБК і Таврійський. Зараз на в’їзді до них виникають постійні затори. Після запуску шляхопроводу ця проблема буде вирішена.

«Кожен українець, який хоч раз зупинявся у Херсоні чи був тут проїздом, точно бачив розвалини мосту над залізничними коліями, який будується довгі роки. Минулого року Президент Зеленський вирішив покласти цьому край, тому з його ініціативи в межах програми «Велике будівництво» була розпочата добудова мостового переходу через залізничні колії. Цей міст буде з’єднувати дві частини міста та стане символом того, що в Херсоні почалися великі зміни, і місцева влада має цю естафету підхоплювати», — зазначив Олександр Корнієнко.

Вартість об’єкта — 731 млн грн. Він будується повністю за державний кошт.

«Початок цього проєкту закладений ще в 1992 році, але його так і не добудували. Роботи на шляхопроводі відновлено завдяки програмі «Велике будівництво». До 24 серпня плануємо запустити першу чергу мостопереходу, люди зможуть рухатися по одній стороні в реверсному режимі. Це одна з найважливіших транспортних артерій міста, після завершення будівництва херсонці нарешті зможуть їздити швидко та без перешкод», — розповів голова Херсонської облдержадміністрації Сергій Козир.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy