Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

До 14 березня презентуємо стратегію енергетичної безпеки – Олексій Данілов

  • 1221
До 14 березня презентуємо стратегію енергетичної безпеки – Олексій Данілов

Українська влада має чітке розуміння, яким чином відбудувати енергетичну незалежність. Про це на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Платіжка» заявив секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов.

Він зазначив, що наразі РНБО працює над створенням стратегії енергетичної безпеки в межах Стратегії національної безпеки. Цей документ Президент України Володимир Зеленський підписав у вересні 2020 року.

«Наше відомство відпрацьовує цю стратегію. І найближчим часом, до 14 березня, вона має бути вже завершена. Зробимо публічну презентацію для суспільства, якою ми бачимо нашу енергетичну незалежність», – заявив він.

За його словами, одним із головних чинників такої незалежності для України є об’єднання з європейською енергетичною системою.

«Щоб ми не залежали, врешті-решт, від держави-агресора, не залежали від тих речей, які сьогодні, на превеликий жаль, ще лишаються в нашому житті. Це буде окрема система, яка балансуватиме спільно з Євросоюзом. І в такий спосіб ми убезпечимо себе від тих негараздів, які могли б очікувати в разі, якщо лишалися би з країною-агресором», – розповів він.

Нагадаємо, у Києві триває друга серія Всеукраїнського форуму «Україна 30».

Протягом наступних трьох днів представники Офісу Президента, уряду, парламенту, міжнародних організацій, авторитетні експерти та громадські діячі обговорюватимуть принципи відкритого ринку газу, логіку ухвалення рішень щодо підвищення та зниження тарифів, а також вибір надійного постачальника та механізми отримання субсидій.

Головне завдання форуму – провести діалог влади та суспільства щодо тарифів, визначити стратегію та план дій на 2021 рік, продемонструвати високий рівень міжнародної співпраці та партнерства з ЄС в енергетичному секторі, збільшити довіру до дій влади і розуміння логіки ухвалення рішень, забезпечити більший доступ українців до коректної інформації, а також протидіяти дезінформації та фейкам.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy