Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дніпропетровський осередок партії «Слуга Народу» очолив Юрій Кісєль

  • 1103
Дніпропетровський осередок партії «Слуга Народу» очолив Юрій Кісєль

Дніпропетровську обласну організацію партії «Слуга Народу» очолив народний депутат України Юрій Кісєль – голова Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури.

Дніпропетровську обласну організацію партії «Слуга Народу» очолив народний депутат України Юрій Кісєль – голова Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури.

Рішення про призначення ухвалили члени обласної партійної організації під час конференції регіонального партійного осередку. Його кандидатуру також затвердили Вищою радою партії.

За результатами позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року, Юрія Кісєля було обрано народним депутатом України дев’ятого скликання. Він обіймає посаду заступника голови депутатської фракції партії «Слуга Народу» та є головою Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури. Також входить до складу депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Японією та Республікою Вірменія.

«Місцеві вибори потрібні, аби наша команда змогла повністю виконати все, що ми обіцяли, коли йшли до Верховної Ради. Місцева влада в межах децентралізації отримає нарешті достатні повноваження, аби створити комфортні умови для життя, а громадяни зможуть реально впливати на рішення влади. Перезавантаження управління на рівні областей, міст, ОТГ – це те, що сьогодні потрібно Україні, і що дозволить повною мірою провести реформи, яких давно чекають люди», – зазначає пан Кісєль.

Членами ради Дніпропетровської обласної партійної організації стали Максим Бужанський, Денис Герман, Ольга Горулько, Роман Каптєлов, Сергій Демченко та Юрій Корявченков.

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко раніше підкреслив, що обласні осередки партії не є передвиборчими штабами і працюватимуть також і після місцевих виборів.

«Ще під час парламентської кампанії ми обіцяли встановити постійний зворотний зв’язок із громадянами. Для цього потрібні представництва партії. Наші обласні структурні утворення стануть постійно діючими осередками спілкування з мешканцями кожного регіону. Ми не «спускатимемо» готові рішення з Києва, а лише допомагатимемо місцевим мешканцям розвивати той чи інший регіон. Є проблема? Вирішимо це разом!» – пояснив Олександр Корнієнко.

Крім Дніпропетровської, відбулися конференції ще у п’ятнадцяти обласних партійних осередках партії «Слуга Народу» та одній міській. Було призначено керівника Криворізької міської партійної організації та керівників у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Запорізькій, Івано-Франківській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій, Чернігівській, Миколаївській, Донецькій та Сумській обласних організаціях.

Нагадаємо, що політична партія «Слуга Народу» 21 липня 2019 року здобула перемогу на парламентських виборах і сформувала найбільшу в історії України фракцію у Верховній Раді, до якої зараз входять 248 народних депутатів. Офіційна ідеологія партії – український центризм. Він передбачає пошук компромісу між різними групами населення, уникнення розколу країни за політичними, етнічними та мовними ознаками, відмову від лівого та правого екстремізму.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy