ALDE Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Понад 2 млн грн на підтримку окремих військових частин Міністерства оборони та Національної гвардії України: результат чергової сесії Солонянської селищної ради

  • 26
Понад 2 млн грн на підтримку окремих військових частин Міністерства оборони та Національної гвардії України: результат чергової сесії Солонянської селищної ради

На черговій 55-й сесії Солонянської селищної ради депутати від «Слуги Народу» разом із колегами розглянули актуальні питання. Зокрема, про виділення 2 млн 250 тис. грн на надання субвенції для співфінансування на забезпечення потреб окремих військових частин Міністерства оборони та Національної гвардії України. Зазначені кошти будуть спрямовані на закупівлю необхідних FPV-дронів, засобів РЕБ, безпілотників, генераторів тощо.

«Під час війни в країні, коли ворог продовжує намагатися не тільки захопити якомога більше території нашої країни, а й щоденно тероризує українські міста та села, які розташовані не на лінії фронту, підтримка Збройних сил України є одним із пріоритетних питань. Адже підтримуючи українських військових, які попри надскладні умови кожного дня героїчно боронять Україну від окупантів, ми робимо свій внесок у Перемогу нашої країни та наближаємо мирне й вільне життя для кожного громадянина нашої держави» – зауважив депутат Солонянської селищної ради від «Слуги Народу» Микола Остапчук.

Фото – Солонянська територіальна громада.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy