Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дніпропетровська, Закарпатська та Вінницька облради провели позачергові сесії з питань тероборони

  • 5593
Дніпропетровська, Закарпатська та Вінницька облради провели позачергові сесії з питань тероборони

За ініціативи фракції «Слуга Народу» обласні ради в різних регіонах України проводять позачергові сесії для ухвалення рішень про виділення коштів на формування системи територіальної оборони. Відповідне доручення дала очільниця партії Олена Шуляк.

Дніпропетровщина

Депутати Дніпропетровської обласної ради на позачерговій сесії під головуванням представника команди політичної партії «Слуга Народу» Миколи Лукашука, ухвалили нову програму формування територіальної оборони в регіоні.

«За» проголосували 72 депутата, не голосували – 4, утрималися – 2. Усього були присутні 78 депутатів.

Програма передбачає організацію підготовки та проведення навчань, зборів, штабних тренувань, забезпечення заходів з оборони, надійного функціонування пунктів управління, а також розміщення військових частин ТрО із залученням відповідної інфраструктури.

Передбачено матеріально-технічне забезпечення підрозділів щодо організації проведення їхньої підготовки для виконання завдань територіальної оборони, удосконалення технічно-матеріальної бази, проведення навчань, а також забезпечення засобами зв’язку. Головне – підвищити боєздатність та покращити забезпечення особового складу та військових підрозділів.

На виконання програми спрямують приблизно 4,6-4,8 млн грн.

«Зараз у кожній області держави сформовані сили територіальної оборони для того, щоб українці були впевнені – їх захищає армія не лише на Сході, а й військовослужбовці в кожному куточку країни. У нас є повна комунікація з військовими. Є чітке усвідомлення потреб і завдань, які сьогодні має територіальна оборона. Ми працюємо разом, аби кожен мешканець України, Дніпропетровщини був впевнений у майбутньому», – прокоментував голова Дніпропетровської облради, член команди політичної партії «Слуга Народу» Микола Лукашук.

До військ територіальної оборони може вступити кожен охочий за спрощеною процедурою.

«До лав територіальної оборони входять кадрові військові. Також приймаються добровольці для укладання контракту для служби в резерві. Тепер кожен, хто бажає вступити на службу в резерві, прибуває за одним лише документом до районного комісаріату – це копія облікової картки, копія послужного. Далі треба йти зі своїми особистими документами до підрозділу, де він хоче проходити службу, надає оригінали документів, з них формується особова справа, цього ж дня підписується контракт. Проходження медкомісії скасовано. Якщо за останні 5 років людина проходила медкомісію у військовому комісаріаті, то це зараховується і вона приймається на службу. Резервісти надалі мають узяти участь у зборах та навчаннях. Нині в області сформовані регіональні Сили тероборони – окрема бригада ТрО із сімома батальйонами у кожному районі регіону. Також буде створена ще одна бригада, яка буде охороняти місто Дніпро», – прокоментував начальник штабу регіонального управління Сил територіальної оборони «Схід» Євген Щербань.

Нагадаємо, в Україні розгортають Сили територіальної оборони. Це новий рід військ ЗСУ задля забезпечення національного супротиву агресору.

Закарпаття

На позачерговій сесії Закарпатської обласної ради, яка була скликана з ініціативи фракції «Слуга Народу» в Закарпатській області, депутати ухвалили рішення спрямувати на територіальну оборону регіону 4 млн грн.

Про це повідомив голова Закарпатської організації політичної партії «Слуга Народу» Микола Тищенко.

Ці кошти першочергово використають на покращення матеріально-технічного забезпечення та інших заходів із підготовки підрозділів тероборони. Для реалізації цих планів депутати проголосували за внесення змін до Програми організації та забезпечення територіальної оборони, призову на строкову військову службу та військово-патріотичного виховання населення в Закарпатській області на 2021-2025 роки.

«Наша команда виконала завдання Президента. Ми доклали максимум зусиль, аби на тероборону області виділили значну суму коштів. Сьогодні процес формування за штатом мирного часу сил тероборони триває фактично в цілодобовому режимі. Наша команда сприяє тому, аби на Закарпатті активно виділяли приміщення в користування батальйону територіальної оборони, а також кошти ТГ. Впевнено можу сказати, що наші захисники сильні і зможуть захистити нас у будь-який момент. Головне зараз не панікувати, не поширювати панічні настрої, чутки та російську пропаганду», – наголосив Микола Тищенко.

Під час сесії за дорученням голови обласної парторганізації «Слуга Народу» голова фракції партії «Слуга Народу» в Закарпатській обласній раді Едгар Токар зачитав заяву від фракції до закарпатців. Він закликав і політичні сили до єдності та спільних дій.

Вінниччина

У Вінницькій обласній раді відбулася позачергова сесія щодо затвердження програми територіальної оборони та виділення додаткових коштів на її функціонування, ініційоване депутатами партії «Слуга Народу».

Депутати ухвалили рішення про підготовку та підтримку Сил територіальної оборони і фінансування сектору ТрО, виділивши для цього 3 млн грн.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy