Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дмитро Соломчук: Завдяки міжнародній підтримці Україна зберегла високий показник врожайності

  • 214
Дмитро Соломчук: Завдяки міжнародній підтримці Україна зберегла високий показник врожайності

Завдяки міжнародній підтримці українські аграрії отримують сільськогосподарську техніку, що дозволило обробити сільськогосподарські землі на площі понад 160 тис. га і отримати результат по збору зернових, що перевищив очікування. Це допоможе унеможливити маніпулювання продовольчою кризою з боку рф.

Про це розповів народний депутат «Слуги Народу», голова Наглядової ради Фонду “Жнива Перемоги” Дмитро Соломчук під час масштабної сільськогосподарської конференції “Victory Harvest” за участі представників урядових, корпоративних, благодійних установ та організацій, де обговорювались проблеми малих, середніх аграріїв України та сільськогосподарських виробників з деокупованих територій, територій з активними та можливими бойовими діями задля знаходження шляхів розв’язання нагальних питань.

«росія не зможе маніпулювати на зерновому ринку світу, тому що ми будемо забезпечувати країни, які потребують, своєю продукцією. Цього року у нас взагалі врожай неочікуваний, адже, наприклад, на Херсонщині додатково розміновано 50 тис. землі. В цілому в Україні зібрано 82 млн тонн зернових, хоча прогнози були на рівні 67 млн. І ще щонайменше 3-4 млн тонн – стоять в полях, цю агропродукцію фермери ще будуть збирати», – зазначив він.

За словами народного депутата, це все – спільна робота Президента, який на своєму рівні закликає підтримати Україну системами безпеки, щоб ми могли безпечно експортувати і вирощувати, депутатів і меценатів, які постачають фермерам техніку, а також програм кредитування від уряду.

Нагадаємо, що “Victory Harvest” – це благодійний фонд, який надає у безкоштовне користування сільськогосподарську техніку для постраждалих фермерських господарств України. Діяльність фонду спрямована на подолання безпрецедентних зривів українського аграрного сектору та глобальної продовольчої безпеки, спричинених повномасштабним вторгненням росії.

За словами американського мецената Говарда Баффета, завдяки фінансуванню якого здійснюється діяльність благодійного фонду “Victory Harvest”, тисячі українських фермерів обробляють поля технікою, яка передана фонду під час війни.

«Ми передавали не лише комбайни, сівалки, а й обладнання для них. Зустрічались і обговорювали з українською владою, в які регіони необхідно їх поставити насамперед. Нашу допомогу отримували навіть ті фермери, які проводять роботи в полях близько до лінії фронту. Ми швидко замінювали їм комбайни, коли попередні підірвались на міні. Роботи в нас було багато», – згадує він і сподівається, що після перемоги вони зможуть співпрацювати з Україною й надалі.

Зазначимо, що під час сьогоднішньої конференції аграрії обговорили можливість створити платформу для щорічного обговорення ключових питань фермерів, діалогу зі стейкхолдерами та розв’язання проблем у взаємодії із ними. А також обговорити найгостріші проблеми військової економіки сільськогосподарського сектору та шляхів розвитку, відбудови ланцюгів постачання, відновлення співпраці з іноземними партнерами та можливостей виходу на нові ринки.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy