Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дмитро Соломчук: Майже третина земель потенційно небезпечна для сільгоспробіт

  • 249
Дмитро Соломчук: Майже третина земель потенційно небезпечна для сільгоспробіт

Влада активно займається питанням розмінування сільськогосподарських угідь.

Про це зазначив народний депутат «Слуги Народу» Дмитро Соломчук.

«Майже третина українських земель сьогодні через російську агресію потенційно небезпечна для сільськогосподарських робіт. Велика кількість територій заміновано й уражено отруйними речовинами. Є чимало викликів для аграріїв та держави», – розповів він.

За його словами, частина потенційно небезпечних земель уже зараз очищена. Так, у Київській та Чернігівській областях уже відбулося розмінування значних територій.

Найближчим часом надійдуть нові потужні пристрої, які будуть розміновувати поля.

Також триває активна робота з українськими винахідниками, що вже розробили автоматичну систему управління сільськогосподарським трактором, до якого теж можна чіпляти спеціальний ланцюговий розміновувальний барабан, повідомив Дмитро Соломчук.

Наразі в Державній службі з надзвичайних ситуацій достатньо спеціалістів для розмінування, також є багато людей із приватних фондів, організацій, які цим колись займалися, є і добровольці, зауважив народний депутат.

«Проте зазвичай ручне розмінування – це тривалий процес. Якщо це сільськогосподарські угіддя, то це майже нереально. Відповідно, процес має бути автоматизований. Це гарантуватиме безпеку людини. Крім того, це набагато швидше й за день можна розміновувати гектари території», – переконаний парламентарій.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy