Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дмитро Наталуха пояснив, як влаштувати масовий вихід росіян із політичних партій

  • 7558
Дмитро Наталуха пояснив, як влаштувати масовий вихід росіян із політичних партій

У третьому пакеті санкційних рекомендацій групи «МакФола-Єрмака» розглядають можливість визнати терористичними організаціями всі партії у складі держдуми рф. Це стимулюватиме вихід росіян з цих партій. Про це заявив один з представників цієї групи, народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха в ефірі радіо НВ.

«Я вважаю, що у відношенні російських парламентарів треба відходити від персональних санкцій, а натомість вводити санкції інституційні. Тобто, визнати всі діючі партії державної думи рф «терористичними організаціями, або особами, групами чи суб’єктами, причетними до терористичних актів». Це офіційна термінологія із Регуляції Єврокомісії», – пропонує Наталуха.

За його словами, Єврокомісія закріпила такий статус за близько двома десятками партій по всьому світу.

«За таким же самим принципом партіям «єдина росія», кпрф, лдпр та іншим партіям держдуми, які санкціонували цю війну та з чиєї згоди російські військові чинять геноцид проти українського народу, варто було б надати такий же статус», – вважає депутат.

Він пояснив, що лише в «єдиній росії» за різними оцінками перебуває від 6 до 8 млн членів. І якщо ця партія стає «терористичною організацією, або суб’єктом, причетним до терористичних актів», партійці опиняються перед вибором – або вийти з партії, або залишитися та відчути на собі наслідки подальшого перебування у терористичній організації.

«Жоден західний банкір, рієлтор, туроператор, бухгалтер, юрист чи консультант більше не буде обслуговувати ані їх, ані членів їх сімей. А мова йде, на секундочку, про близько 10 млн осіб-членів всіх політ партій в думі, і це ще без врахування членів їх сімей», – констатує член групи «МакФола-Єрмака».

Він переконаний, що масовий вихід росіян з лав політичних партій призведе до неабиякої внутрішньої деморалізації населення.

«На мою думку, такий підхід більш реалістичний, ніж визнання Росії державою-терористом, хоча цього безумовно треба продовжувати вимагати, та більш болісний, ніж санкції по персоналіях. Я думаю, що незабаром, ми почуємо перший відголос цього підходу на Заході, бо просування саме цієї ідеї – одна з причин моїх поїздок до наших союзників», – підсумував Наталуха.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy