Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дмитро Наталуха: Міжпарламентська співпраця - свідчення активної підтримки України в усьому світі

  • 306
Дмитро Наталуха: Міжпарламентська співпраця - свідчення активної підтримки України в усьому світі

Міжпарламентське співробітництво – це відображення підтримки України сотнями мільйонами людей по всьому світу.

Про це сказав народний депутат «Слуги Народу» Дмитро Наталуха під час виступу на Конференції з відновлення України у Лондоні URC2023.

«Парламент є найпоказовішим результатом демократії. Її уособленням. Бо парламент представляє все суспільство, а парламентарями стають в результаті вільних виборів, які є несучою колоною будь-якої демократії. Для нас ці речі ніколи не мали матеріальної форми, ми сприймали їх скоріше як належне. Вільний вибір в Україні завжди був чимось невідʼємним, допоки не напала росія. І ми усвідомили, наскільки наше право обирати своїх політиків, свою політику і свою долю – критичне, перед лицем безправʼя Кремля. І зараз саме в Україні ви можете буквально торкнутися демократії, свободи, торкнутися справедливості та зрозуміти, наскільки ці цінності і ці чесноти насправді крихкі та вразливі», – зазначив він.

За словами народного депутата, українці спробували сказати, наскільки важливо захистити і зберегти свої права, обирати людей, яким довіряєш, як важливо дати людям право підтримувати інших, тотожних до них за цінностями і духом.

«Із повномасштабним вторгненням росії весь світ зрозумів, що демократія знаходиться під обстрілом», – зауважив Дмитро Наталуха.

Коаліція парламентарів U4U, яка підтримує Україну, об’єднує понад 400 депутатів зі всього світу – Велика Британія, Німеччина, Литва, Скандинавія, Чилі, Індонезія тощо. Наразі важливо розвивати такі відносини, засновані на спільних цінностях, чеснотах, інтересах, додає народний депутат.

Підписання угоди про наміри з парламентом Сполученого Королівства – перший прецедент формалізації двосторонньої підтримки і партнерства на довгі роки.

«Ми повинні й надалі згуртовувати різні парламенти заради підтримки України, яка дуже відрізняється від рф. У росії немає дискусій, у них немає розуміння, що є правильним, а що неправильним, у них не залишилось нічого спільного з тим, як уявляє собі життя Україна і ті, хто нас підтримує», – пояснив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy