Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дмитро Наталуха: Індустріальні парки – вакцина для економіки України

  • 6476
Дмитро Наталуха: Індустріальні парки – вакцина для економіки України

Запуск індустріальних парків дозволить реалізувати реальні структурні зміни в економіці України та допоможе зробити нашу промисловість конкурентоздатною на глобальному ринку.

Відповідний законопроєкт №4416-1 підтримав парламент за основу.
Як зауважив голова Комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха, в Угорщині індустріальні парки дозволяють забезпечити 30% ВВП країни, у Польщі – залучити 10 млрд євро інвестицій лише в Катовіце.

«За останні 3 роки в Україні були профінансовані аж 4 проєкти на суму 7 млн грн. Це вартість одного зернозбирального комбайну або 4 біткоїнів. Ось такі гроші були вкладені в індустріальні парки. Натомість вони є певною мірою вакциною для економіки України», – сказав Дмитро Наталуха.

Законопроєкт пропонує три ключові послаблення, щоб запустити діючі парки.


Індустріальні парки – це територія, виділена для промислового розвитку, щоб забезпечити підприємства спільною розвиненою інфраструктурою.

Вказаний законопроєкт спрямований на залучення прямих інвестицій у створення нових виробництв через механізм індустріальних парків задля перетворення їх на рушійну силу економічного та промислового розвитку. Це вдасться зробити шляхом запровадження низки інвестиційних стимулів, що відповідають сучасним світовим тенденціям та підвищують конкурентоспроможність вітчизняних індустріальних парків.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy