Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дмитро Наталуха: Індустріальні парки ростуть, як гриби після дощу

  • 223
Дмитро Наталуха: Індустріальні парки ростуть, як гриби після дощу

Завдяки ухваленому Верховною Радою закону (№1710-IX) у десятках регіонів країни індустріальні парки ростуть як гриби після дощу. Вони добудовуються і наповняться підприємствами, підприємцями, робітниками.

Про це розповів голова комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку, народний депутат «Слуги Народу» Дмитро Наталуха за підсумками робочої зустрічі у Львові.

«Ми відвідали два індустріальні парки. Це ті два з десятків, які сьогодні будуються по всій країні. Нові, сучасні, гарні та вражаючі за своїми масштабами. З реальними інвестиціями, з реальними робочими місцями та ще більшою кількістю роботи, яка виникне тут незабаром. Це – той приклад, який ми показуємо критикам та скептикам», – сказав він.

Ще 2 роки тому, зауважив Дмитро Наталуха, тут нічого не було, буквально «greenfield» (зелене поле), але є ініціативи, які дозволяють державі працювати на залучення інвестицій, які дають шанс підприємцям будувати щось сучасне у нашій країні, і законопроєкти про індустріальні парки є саме такою ініціативою.

«Коли наш Комітет з питань економічного розвитку тільки подавав законопроєкт про стимулювання індустріальних парків, нам крутили пальцем біля скроні. А от із початком повномасштабного вторгнення індустріальні парки стали острівками релокації. Тепер же хочеться сказати: «прийдіть і подивіться»», – підсумував голова комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy