Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дмитро Наталуха: Індустріальні парки – реальна допомога економіці в умовах війни і після її завершення

  • 335
Дмитро Наталуха: Індустріальні парки – реальна допомога економіці в умовах війни і після її завершення

Ухвалення законопроєктів №5688 та №5689 дадуть реальні податкові та інші суттєві стимули для індустріальних парків, які дозволять стимулювати економіку після перемоги.

Про це наголосив голова Комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха, коментуючи ухвалення законопроектів №5688 та №5689.

«Нарешті держава почала не витрачати кошти, а інвестувати їх. Бо на 1 грн державних стимулів які дає держава припадає 5-6 грн інвестицій. Ці гроші йдуть у виробництво, створення робочих місць та розвиток економіки, що так необхідні будуть після перемоги. Зрештою ці гроші у набагато більшому обсязі повертаються до бюджету у вигляді сплачених податків. Відтепер наша економіка матиме адекватні, ефективні інструменти для конкурування за інвесторів у світі. Ми зможемо відновити власну промисловість та країну загалом», – наголосив він.

За його словами, індустріальні парки – це світовий тренд розвитку економіки. Наприклад, Угорщина – виробляє там третину свого ВВП, Туреччина – насичує ними пріоритетні регіони, Польща — відновлює депресивні громади.

Серед переваг для учасників парку – звільнення від сплати ПДВ імпорту нового обладнання для власного використання, звільнення від податку на прибуток протягом десяти років, органи місцевого самоврядування зможуть встановлювати пільгові ставки податку на нерухомість і плати за землю.

До ІІ читання було подано 444 пропозиції та поправки народних депутатів.

Серед важливих змін Дмитро Наталуха назвав наступні:

– розширили види діяльності для учасників індустріальних парків, що мають право користуватись пільгами з податку на прибуток. Тепер це також діяльність з виробництва автомобілів легкових, мотоциклів, транспортних засобів, призначених для перевезення 10 осіб і більше, транспортних засобів для перевезення вантажів;

– виключили з видів діяльності виробництво коксу та продуктів нафтоперероблення, чавуну, сталі та феросплавів;

– виключили обов’язок впродовж десяти років спрямовувати отриманий прибуток на розвиток діяльності учасника індустріального парку в межах індустріального парку.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy