Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дмитро Нальотов про те, що змінить новий закон про туризм

Дмитро Нальотов про те, що змінить новий закон про туризм

Верховна Рада у першому читанні підтримала законопроєкт №4162 про туризм. Його ініціатор, голова підкомітету з питань туризму та курортів Дмитро Нальотов розповів, що зміниться для туристичної галузі та для самих туристів після його ухвалення.

✅ Створення Єдиного туристичного реєстру, що міститиме відомості про усіх суб’єктів туристичної діяльності.

Це буде електронна автоматична система, яка дозволятиме державі зручно комунікувати із суб’єктами туристичної діяльності, суб’єктам туристичної діяльності між собою, а турист зможе знаходити тут корисну інформацію для себе. Крім того, реєстр допоможе автоматизувати процеси реєстрації та дозволить отримувати актуальну статистику – це дуже важливо для управління галуззю.

✅ Розробка Стратегії розвитку туризму – основного програмного документа країни в галузі туризму.

На основі державної Стратегії розроблятимуться регіональні та місцеві програми розвитку туризму. Це не будуть типові програми «про все», які просто кладуть «в стіл» і забувають про них. Це будуть програми з аналітикою, з проблематикою, що підкріплені реальним проєктним менеджментом, термінами та виконавцями. І найголовніше – вони будуть підкріплені фінансами та ресурсами для їхнього створення.

✅ Додаткове фінансування туризму на місцях. Створення місцевих фондів розвитку туризму.

Туристичні збори у всіх регіонах залишатимуться на місцевому рівні та потраплятимуть безпосередньо в цільові фонди з туризму. Це дозволить місцевим органам самоврядування в галузі туризму робити перші кроки з розвитку туристичного потенціалу саме свого регіону. Бо якщо в них є готелі, туристичні об’єкти, і туристи платять спеціальний збір – він має потрапляти на розвиток туристичної інфраструктури. Це взаємопрацююча модель. І вона дозволить активно розвивати в Україні внутрішній і в’їзний туризм, що є нашою основною метою.

✅ Підвищення безпеки туристів.

Бувають ситуації, коли літак з якихось причин не може вилетіти назад в Україну, коли збанкрутів оператор тощо – і українці змушені певний час залишатися за кордоном. Витрати, пов’язані з цим, тепер будуть відшкодовуватися.  У законі передбачається обов’язкове страхування на повернення наших туристів в Україну та оплату їхнього проживання й харчування під час вимушеного перебування за кордоном.

До сьогоднішнього дня сфера туризму регулюється Законом 1995 року. Законодавча база потребувала термінового оновлення. Тож ми з колегами розробили новий закон, який осучаснює підходи до галузі туризму в Україні та дає їй потужний поштовх до розвитку.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy