Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дмитро Кисилевський: Запуск українського супутника дозволить розвивати космічну співпрацю з іншими державами

  • 9743
Дмитро Кисилевський: Запуск українського супутника дозволить розвивати космічну співпрацю з іншими державами

Запуск на орбіту українського супутника Січ-2-30 на ракеті компанії SpaceX – це символічний крок, який має розпочати новий етап у космічній діяльності України. Уряд має знайти нарешті кошти на фінансування космічної програми, проєкт якої він схвалив і вніс на затвердження в парламент.

Про це заявив народний депутат від «Слуги Народу» Дмитро Кисилевський.

Він пояснив, що на сьогодні космічною програмою, яка перебуває на розгляді у парламенті, до 2025 року Україна планує розгорнути на орбіті групу українських супутників – загалом їх буде 8.

«Супутник «Січ-2-30» та ще 7 нових, які можуть бути запущені Україною при стабільному фінансуванні, виконуватимуть і цивільне, і військове призначення. У результаті українські підприємці, бізнес, військові та держава зможуть отримувати з нього дані. Ми будемо забезпечені власними супутниковими даними, а також зможемо пропонувати їх іншим державам, над якими літатимуть наші супутники у космосі. Таким чином ми зможемо комерціалізувати космічну діяльність, тобто не тільки витрачати, але й отримувати прибуток від космічної діяльності», – зауважив Дмитро Кисилевський.

Для того, аби Україна отримала 7 нових супутників, треба фінансувати космічну діяльність і сформувати відповідне державне замовлення.

«Українські фахівці здатні це зробити, завдання держави – дати їм можливість працювати і надати гідне фінансування», – переконаний народний депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy