Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дмитро Кисилевський: Що Україна виграє від скасування Британією, ЄС та США ввізних мит

  • 592
Дмитро Кисилевський: Що Україна виграє від скасування Британією, ЄС та США ввізних мит

Скасування Британією, Канадою, ЄС та США ввізних мит – це можливості для українських виробників та для створення експортноорієнтованої переробної промисловості, що стане стрижневою ідеєю економічної відбудови України.

Про це заявив заступник голови комітету з питань економічного розвитку, народний депутат «Слуги Народу» Дмитро Кисилевський для НВ.Бізнес.

Він зауважив, що Велика Британія, Канада, а слідом за нею й ЄС скасовують всі наявні заходи торговельного захисту для українських виробників. Так, бюрократична процедура займе деякий час, але принципове рішення вже ухвалене.

«Найближчим часом українські підприємства отримають нові можливості для нарощування експорту. Менш масштабні, але більш значущі торговельні перепони днями скасували Сполучені Штати. Вашингтон на рік вивів українську сталь з-під дії так званого «мита Трампа» – захисного 25% бар’єру. Українські перемовники здобули нечувані раніше перемоги одразу в кількох битвах за український експорт і робочі місця українських громадян», – розповів народний депутат.

Дмитро Кисилевський переконаний, що наразі промисловцям потрібно попрацювати.

«Мита скасовуються на обмежений період. Тому наступним завданням української торгової дипломатії є досягнення довгострокових або постійних угод про безмитний доступ українських товарів на ринки країн-партнерів», – вважає політик.

На сьогодні, звернув увагу заступник голови комітету, структура експорту українських товарів залишається сировинною.

«Ми продаємо їм сировину, вони нам – готову продукцію. Україні час позбутись цього сировинного прокляття: забезпечити максимальну переробку сировини і нарощувати частку експорту готової продукції. Створення експортноорієнтованої переробної промисловості має стати стрижневою ідеєю економічної відбудови України», – підсумував Дмитро Кисилевський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy