Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дмитро Кисилевський: Програма «Шкільний автобус» — приклад ефективної державної підтримки промисловості в умовах війни

  • 45
Дмитро Кисилевський: Програма «Шкільний автобус» — приклад ефективної державної підтримки промисловості в умовах війни

Одним з ефективних проєктів державної підтримки промисловості в умовах війни стала програма «Шкільний автобус», яка реалізується в кооперації громад і Міністерства освіти та науки України, Міністерства економіки України.

Про це розповів заступник голови Комітету з питань економічного розвитку, народний депутат «Слуги Народу» Дмитро Кисилевський.

«Шкільний автобус» – зразковий приклад ефективної державної програми підтримки попиту на продукцію українського машинобудування в умовах війни. Важливе в ній не лише те, що діти з віддалених населених пунктів отримують можливість дістатися школи. Це ще й десятки тисяч робочих місць для українців, які мають стабільну роботу, зарплату і віру у завтрашній день», – сказав він.

За минулий рік завдяки цій державній програмі українські підприємства випустили майже 500 автобусів. «Черкаський автобус», луцький «Богдан», запорізький «ЗАЗ» та чернігівський «Еталон» дали роботу сотням підприємств-підрядників по всій країні, зазначає народний депутат.

Це надзвичайно важливо саме зараз, коли працююче промислове підприємство у місті – своєрідний барометр для людей: завод працює – життя продовжується попри обстріли й повітряні тривоги, пояснив Дмитро Кисилевський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy