Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дмитро Кисилевський: Політика «Зроблено в Україні» змінить економіку з сировинної на промислову

  • 112
Дмитро Кисилевський: Політика «Зроблено в Україні» змінить економіку з сировинної на промислову

Розвиток внутрішнього виробництва, сприяння інвестиціям в реальний сектор та розвиток несировинного експорту допоможуть зміцнити економіку та дозволять збільшити видатки на оборону.

Про це розповів народний депутат від фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету ВР з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський у блозі на Економічній правді.

Народний депутат наголосив, що сьогодні пріоритетами економічної політики є розвиток внутрішнього виробництва, сприяння інвестиціям в реальний сектор та розвиток несировинного експорту. Це і є складовими президентської ініціативи «Зроблено в Україні».

«Розвиток внутрішнього виробництва забезпечать програми стимулювання попиту на місцеві товари – з боку держави, приватного сектору і громадян. Політика локалізації покращить доступ українських виробників до публічних закупівель. Планується розширити її на нові категорії товарів, в тому числі і на оборонні», – зазначив Кисилевський.

Він додав, що внутрішнє виробництво товарів створює робочі місця в Україні і генерує податки, якими держава фінансує армію.

«Залучення інвестицій в реальний сектор – друга складова політики «Зроблено в Україні». Страхування воєнних ризиків, доступ до дешевих грошей і спрощення приєднання до мереж – завдання на найближчий час. Війна продемонструвала, що українські інвестори тікають з-під обстрілів останніми. А українські промислові інвестори не тікають взагалі. Тож маємо цінувати наших внутрішніх інвесторів. Будуватимуть заводи українці, інвестуватимуть і іноземці», – констатував заступник голови економічного комітету.

Ще однією складовою «Зроблено в Україні» є розвиток несировинного експорту.

«Ми щодня бачимо в новинах, як вороги блокують нам морські перевезення, а друзі – сухопутні. Це вчить нас тому, що чим вищою буде ступінь переробки, чим більшою буде вартість в меншому об’ємі, тим легше буде експортувати», – пояснив Кисилевський.

Він запевнив, що чим швидше в Україні навчаться цінувати українські товари, українських виробників, інвесторів і експортерів, тим міцнішою ставатиме наша оборона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy