Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дмитро Кисилевський: Новий літак від ДП «Антонов» – приклад розумної державної промислової політики

  • 5139
Дмитро Кисилевський: Новий літак від ДП «Антонов» – приклад розумної державної промислової політики

28 грудня державне підприємство «Антонов» представило військово-транспортний літак Ан-178-100Р, призначений для льотних сертифікаційних випробувань. Він на 50% український, виготовлений без жодної російської деталі.

За словами заступника голови Комітету з питань економічного розвитку Дмитра Кисилевського, це приклад того, як має працювати розумна державна промислова політика.

«Авіабудівники розмістили замовлення на велику кількість компонентів та розробок. Працюють українські інженери та техніки по всій країні. Отримують зарплати, удосконалюють технології, підприємства оновлюють парк обладнання, міста одержують податки. Загалом понад 30 українських підприємств виготовили 177 компонентів цього літака», – розповів народний депутат.

Він також додав, що двигуни літака – розробки державного підприємства «Івченко-Прогрес» виробництва «Мотор Січ». Система електронного керування літаком, керування механізацією крила – «Антонов», НТК «Екран», ФЕД та ХАКБ, основні стійки шасі – «Південмаш».

У Міністерстві оборони повідомили, що Ан-178-100Р – літак нового покоління, створений на базі сучасних світових інформаційних технологій. Він оснащений сотнями електронних обчислювачів, що дозволяють інтегрувати всі системи та датчики літака, автоматизувати контроль їхньої працездатності та оптимізувати керування.

В обладнанні літака були задіяні також іноземні постачальники з країн Європи, США, Канади.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy