Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дмитро Кисилевський: Непрацюючі індустріальні парки виключать з реєстру

  • 199
Дмитро Кисилевський: Непрацюючі індустріальні парки виключать з реєстру

Податкові та митні стимули від держави працюватимуть для резидентів індустріальних парків, непрацюючі індустріальні парки виключать з реєстру.

Про це заявив народний депутат «Слуги Народу» Дмитро Кисилевський.

«Держава створила податкові та митні стимули для резидентів індустріальних парків, багатьом з них громади надали пільги за місцевими податками. На розвиток їхньої інфраструктури у законопроєкті про Державний бюджет України на 2024 рік передбачено 1 млрд грн. Ця підтримка має бути спрямована індустріальним паркам, де місцева влада і керуючі компанії активно шукають інвесторів, будуть промислові будівлі, підводять дороги і маршрути громадського транспорту, залізницю, електрику й газ», – сказав він.

Натомість для всіх інших – процедура виключення з Реєстру і можливість повернутись до нього після опрацювання помилок.

Дмитро Кисилевський зауважив, що виключення непрацюючих парків з реєстру передбачено Законом України про індустріальні парки, зокрема змінами, які були внесені ще в 2021 році.

«Усі, хто мав бажання привести свою роботу у відповідність до вимог Закону, мали на це два роки. Цього більш ніж достатньо», – наголосив народний депутат.

Як повідомляє Дмитро Кисилевський, виключення індустріального парку з Реєстру індустріальних парків не є підставою для його ліквідації.

Індустріальний парк, виключений з Реєстру індустріальних парків, може бути повторно включений до нього не раніше як через 6 місяців після виключення такого індустріального парку з Реєстру індустріальних парків.

«У 2024 рік Україна має вступити з оновленим реєстром індустріальних парків, які не чекають з моря погоди склавши руки, а створюють всі необхідні умови, щоб виграти конкуренцію за інвестиції», – зазначає парламентарій.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy