Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дмитро Кисилевський: Індустріальні парки стануть важливим інструментом післявоєнного відновлення економіки

  • 549
Дмитро Кисилевський: Індустріальні парки стануть важливим інструментом післявоєнного відновлення економіки

19 квітня податковий комітет схвалив законопроекти №№5688 і 5689 про стимули для індустріальних парків до другого читання. Вони можуть відіграти значну роль у відродженні української економіки після нашої перемоги, вважає співавтор ініціатив, заступник голови комітету з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський.

«Ідея запровадження фіскальних стимулів для індустріальних парків вже давно чекає на реалізацію як ефективний інструмент пожвавлення економіки. Але між першим і другим читанням двох відповідних законопроектів часи, м’яко кажучи, змінились. І актуальність цих законопроектів істотно зросла. Сьогодні на засіданні Податкового комітету Ради я представляв ці ініціативи насамперед як такі, що можуть відіграти значну роль у відродженні української економіки після нашої перемоги. Маємо озброїти громади цим інструментом», – наголосив він.

За словами народного депутата, передбачається запровадження трьох видів стимулів для індустріальних парків:

  1. Пільга по податку на прибуток на 10 років за умови реінвестування тієї частини прибутку, яка звільнена від оподаткування.
  2. Звільнення від імпортного ПДВ і мита на обладнання для виробництва без права відчуження цього обладнання впродовж 5 років.
  3. Право органів місцевого самоврядування надавати пільги по місцевим податкам.

Дмитро Кисилевський також зазначив, що індустріальні парки є платформою, на яку буде легко додавати інші стимули для відбудови промисловості залежно від ступеню руйнувань в різних частинах країни.

«Очевидно, що індустріальні парки – не єдиний інструмент відновлення економіки. Лише податками ми економіку не відбудуємо. Нам доведеться фінансувати відновлення промислової інфраструктури, забезпечувати фінансування чи компенсувати капітальні інвестиції. Потрібно буде збільшувати ступень переробки сировини. Стимулювати збут українських товарів – як всередині країни, так і на експорті. Завдань багато. Індустріальні парки – серед механізмів їх реалізації», – пояснив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy