Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дмитро Кисилевський: Індустріальні парки – нові робочі місця для громад

  • 9030
Дмитро Кисилевський: Індустріальні парки – нові робочі місця для громад

Законопроєкт № 4416-1 про індустріальні парки, що Верховна Рада ухвалила в цілому на засіданні 7 вересня, дає громадам реальний інструмент збільшення економічної активності та створення нових робочих місць.

Про це заявив заступник голови Комітету ВРУ з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський.

«Індустріальні парки – це інструмент стимулювання саме малого та середнього бізнесу. При чому такого, що виробляє і створює додану вартість. Так це працює в усьому світі, і так запрацює в нас. Цим законопроєктом ми даємо громадам реальний інструмент збільшення економічної активності та створення робочих місць для українських громадян саме там, де вони потрібні в конкретній громаді», – зазначив він.

Депутат розповів, що індустріальні парки – це аналоги офісних центрів, але для промислового виробництва.

«Це ділянка землі, до якої підведені дороги, газ, електроенергія, залізниця, і підприємцю для початку роботи потрібно завести обладнання і почати працювати», – додав він.

Дмитро Кисилевський наголосив, що наразі в Україні індустріальні парки існують на папері, їхній вплив на економіку мізерний. У той же час у низці країн світу вони приносять значні надходження до економіки.

«Скажімо, в Угорщині третина ВВП формується в індустріальних парках. Чому у них працює, а в нас ні? Причина у відсутності стимулів, і сьогодні ми починаємо це виправляти. В цьому законопроєкті запроваджуємо фінансові інституційні стимули, а в двох інших, які будемо розглядати згодом, запровадимо податкові та митні. Разом зі стимулами будуть також запобіжники від зловживань», – підсумував заступник голови комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy