Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дмитро Кисилевський: Арештовані російські резерви та націоналізовані компанії – джерело коштів на відновлення України

  • 8417
Дмитро Кисилевський: Арештовані російські резерви та націоналізовані компанії – джерело коштів на відновлення України

Арештовані російські резерви, а також арештовані або націоналізовані активи російських компаній – один із першочергових напрямків пошуку коштів для майбутнього відновлення української інфраструктури та економіки.

Про це заявив заступник голови комітету з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський, коментуючи заяву Міністерства економіки про те, що арештовані $415 млрд резервів РФ підуть на відшкодування збитків Україні.

«Уряд оцінює економічні збитки України від війни приблизно в 120 млрд доларів станом на 11 березня. Кожного дня ця сума збільшується. Очевидно, що Україна разом з західними партнерами має шукати джерела покриття цих збитків. Арештовані російські резерви, арештовані або націоналізовані активи російських компаній – один з першочергових напрямків пошуку коштів для майбутнього відновлення української інфраструктури і економіки. Це як мінімум справедливо», – наголосив депутат.

Разом із тим він наголошує, що уряд має докладати зусиль для відновлення економічної активності в Україні вже зараз – принаймні в тих регіонах, де це можливо.

«Має бути сформоване якнайширше державне замовлення на продукцію українських підприємств. Це дозволить забезпечити зайнятість людей, відновити сплату податків підприємствами, які призупинили свою роботу, а також розпочати відновлення старих і побудову нових ланцюгів поставок, розірваних війною», – сказав Дмитро Кисилевський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy