Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дмитро Кисилевський: 2023 рік можна назвати роком розквіту індустріальних парків

  • 155
Дмитро Кисилевський: 2023 рік можна назвати роком розквіту індустріальних парків

2023 рік можна назвати роком розквіту індустріальних парків, які з’являються по всій Україні, забезпечуючи нові робочі місця та стимулюючи економіку.

На цьому наголосив народний депутат від фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету ВР з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський.

«Майже всі індустріальні парки у 2023 році обзавелися керуючими компаніями. Такою була вимога законодавства, щоб їх не ліквідували. Керівники громад прагнуть відтягнути момент виключення непрацюючих ІП з урядового реєстру. Але якщо вони не зможуть залучити в індустріальні парки реальні інвестиції, рано чи пізно це станеться. І я не бачу в цьому нічого страшного. Адже Україні потрібні нові заводи та робочі місця з гідними зарплатами, а не індустріальні парки «на папері», – зазначив народний депутат.

Дмитро Кисилевський відзначив позитивні зміни, пов’язані з індустріальними парками.

«У грудні два індустріальні парки були зареєстровані на Хмельниччині, і ще один на Львівщині. За цими проєктами вже стоять реальні інвестори. Будемо очікувати новин про старт будівництва промислової нерухомості під потужні виробництва», – повідомив народний депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy