Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дмитро Киселевський: Релокація підприємств зміцнює державу у непростий час

  • 657
Дмитро Киселевський: Релокація підприємств зміцнює державу у непростий час

Переміщення українських підприємств подалі від лінії фронту дозволяє продовжити їм працювати, сплачувати податки і цим зміцнювати державу у непростий період.

Про це зазначив народний депутат «Слуги Народу», заступник голови комітету з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський, відвідавши переміщені зі сходу підприємства на Львівщині.

«Релокація – нове слово цієї війни. Сотні заводів перевезли подалі від лінії фронту верстати і спеціалістів, щоб продовжити працювати. Так, у перший місяць війни Львівщина отримала від промисловців понад 900 заявок на релокацію. Але успіхи ЗСУ у війні з агресором знизили цю цифру у кілька разів. В регіон вже переїхали близько півтори сотні підприємств, серед яких деякі і з Дніпра», – зазначив народний депутат.

Для організації виробництва на новому місці залучається чимало переселенців, які володіють робочими професіями. Так релоковані підприємства допомагають з роботою людям, які вимушено покинули домівки, повідомив Дмитро Кисилевський.

«Українці незламні. Наші люди попри війну, релокацію та інші негаразди, працюють, зміцнюючи державу. І цим, разом з ЗСУ, наближають Перемогу»,- переконаний політик.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy