Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Для виробництва пороху: Рада планує спростити обіг насіння бавовника в Україні

  • 123
Для виробництва пороху: Рада планує спростити обіг насіння бавовника в Україні

У Верховній Раді розробили законопроєкт про спрощену процедуру обігу насіння бавовника, який є стратегічною сировиною для оборонної промисловості.

Головний ініціатор законопроєкту, народний депутат від «Слуги Народу» Степан Чернявський ініціював проведення семінару по вирощуванню бавовни в Україні, зокрема в Бесарабії – регіоні на півдні Одещини.

На думку Степана Чернявського, бавовник може стати для аграріїв економічно вигідною альтернативою зерновим.
У семінарі взяли участь міжнародні експерти, науковці з США й Туреччини, українські аграрії та представники насіннєвих компаній. Вони обговорили технології вирощування бавовнику в Україні та можливість забезпечення насіннєвим матеріалом наших аграріїв для виробництва бавовни у промислових масштабах.

«Це наше пріоритетне завдання, оскільки бавовник є частиною сировини для виробництва пороху, який сьогодні є дефіцитною позицією в світі», – пояснив депутат.

«Сам цей дефіцит став стимулом пошуку різних шляхів, в тому числі вирощування й виробництва його в Україні. Пошук нових ніш – це завжди вигідно аграріям», – зауважив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy