Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Для розвитку нашої економіки важливо відкривати нові зовнішні ринки – Олександр Мережко

  • 6433
Для розвитку нашої економіки важливо відкривати нові зовнішні ринки – Олександр Мережко

Українська зовнішня політика традиційно була сфокусована на відносинах з країнами регіону, Євросоюзом чи США. Утім, наразі є усі шанси досягти глибшої співпраці з країнами Близького Сходу та Перської затоки. На цьому наголосив голова зовнішньополітичного комітету парламенту Олександр Мережко.

За його словами, потенційно це може залучити десятки мільярдів доларів нових угод, а отже – нові робочі місця та технології.

«Для розвитку нашої економіки необхідно відкривати нові можливості та нові ринки, встановлювати нові торговельно-економічні зв’язки з країнами різних регіонів, де відкриваються великі перспективи. Нам потрібно використовувати увесь потенціал сучасного світу», – зазначив він.

Олександр Мережко підкреслив, що однією із особливостей зовнішньої політики Президента України Володимира Зеленського є економізація дипломатії. Це сприяє конкурентоспроможності української економіки та добробуту українців всередині країни.

Політик також додав, що цьому свідчить державний візит Президента до Катару 5 квітня. Під час цієї поїздки планується підписати низку двосторонніх угод.

«Катар – це одна з найбагатших та найбільш технологічних країн світу, з якою Україна має позитивну динаміку у двосторонній торгівлі. Зокрема у 2020-му році наша держава збільшила експорт до Катару. І це в умовах світової пандемії», – наголосив він.

Крім того, голова зовнішньополітичного комітету парламенту розповів, що катарські компанії зацікавлені у залучені інвестицій в агропромисловому секторі, енергетиці та IT-секторі України.

Олександр Мережко звернув увагу, що співпраця України та Катару в енергетиці вже укріплює енергетичну безпеку України.

«Безпека України залежить також від її економічної міці, від її позиції в світовій економіці. Тому заохочення іноземних інвестицій, у тому числі з таких країн, як Катар, в зрештою укріплює нашу обороноздатність», – розповів він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy