Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Децентралізація, розвиток ОТГ і залучення інвестицій: депутати «Слуги Народу» провели зустріч із головами громад і РДА на Дніпропетровщині

  • 5089
Децентралізація, розвиток ОТГ і залучення інвестицій: депутати «Слуги Народу» провели зустріч із головами громад і РДА на Дніпропетровщині

Очільник Дніпропетровського обласного партійного осередку «Слуги Народу», голова Комітету з питань транспорту та інфраструктури Юрій Кісєль провів зустріч за участі народних депутатів України, голів ОТГ, РДА та голів депутатських фракцій усіх рівнів на Дніпропетровщині.

Обговорили процеси децентралізації, розвитку ОТГ та залучення інвестицій на місця.

«Така зустріч – чергова можливість вести ефективний діалог, отримати зворотний зв’язок від депутатів майже з усього регіону та створити систему взаємодії депутатів усіх рівнів. Формат живого спілкування – ефективний спосіб обговорити актуальні для Дніпропетровщини питання», – зазначив Юрій Кісєль.

У зустрічі також взяли участь народний депутат, голова Комітету питань організації державної влади, місцевого самоврядування та регіонального розвитку Андрій Клочко та народний депутат, голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Віталій Безгін.

Віталій Безгін зазначив, що взаємодія громад та центральної влади – це запорука міцної державності. Тому такі зустрічі є вкрай важливими для успішного впровадження реформи децентралізації на місцях і задля якісного розвитку країни.

«На зустрічі з лідерами громад та головами РДА ми обговорили питання перерозподілу податків, сталості регіонального розвитку, інституту старост та дотримання законності на територіях області», – додає Віталій Безгін.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy