Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Дешевші квитки, розвиток внутрішнього та в’їзного туризму – Євгенія Кравчук про «авіабезвіз» з ЄС

  • 9787
Дешевші квитки, розвиток внутрішнього та в’їзного туризму – Євгенія Кравчук про «авіабезвіз» з ЄС

Підписання угоди про спільний авіаційний простір між Україною та ЄС, або так званий авіаційний безвіз, дасть поштовх для розвитку в’їзного та внутрішнього туризму в Україні, а також здешевить вартість авіаквитків для пасажирів.

Про це сказала заступниця голови Комітету ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики, заступниця голови фракції «Слуга Народу» Євгенія Кравчук.

«Підписана угода передбачає вільні перельоти з будь-якого аеропорту Європи до будь-якого аеропорту в Україні – без обмежень за кількістю перевізників і рейсів. Збільшиться пропозиція, а отже – конкуренція серед перевізників. Для пасажирів це означає здешевлення квитків і збільшення напрямків для подорожей Європою. А європейці, у свою чергу, також зможуть швидше та дешевше подорожувати до України», – пояснила Євгенія Кравчук.

За її словами, переваги відчують і українські аеропорти, зокрема в регіонах. Адже підписання угоди про «відкрите небо» дозволить значно збільшити пасажиропотік та залучити більше інвестицій для розвитку.

Євгенія Кравчук наголосила, що цьому сприятиме і активне оновлення аеропортів у межах програми Президента «Велике будівництво».

«У найближчі кілька років планується реновація 10 регіональних аеропортів: зокрема, у Дніпрі, Полтаві, Чернівцях, Херсоні та інших українських містах», – розповіла депутатка.

Крім того, була підписана угода про участь України у програмі «Креативна Європа». Вона дасть змогу отримати підтримку та посилити представленість України в європейському культурному, креативному та аудіовізуальному просторі.

«За 2016-2020 роки в межах програми українські організації долучилися до 38 міжнародних проєктів, реалізованих у співпраці зі 117 партнерськими інституціями з 29 країн Європи. Сьогодні програма має бюджет 2,4 млрд євро та реалізується за 3 напрямами: культура, медіа та міжсекторальна взаємодія», – розповіла Євгенія Кравчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy