Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Держбюджет-2023 ухвалено: Головні показники

  • 767
Держбюджет-2023 ухвалено: Головні показники

Верховна Рада ухвалила в цілому проект Держбюджету на наступний рік, у якому збільшені видатки на виплату пенсій, пільгові кредити для внутрішньо переміщених осіб, нагальні потреби освіти.

Про це розповів голова комітету з питань бюджету, народний депутат «Слуги Народу» Юрій Арістов, зауваживши, що сьогоднішнє прийняття головного кошторису – це рекорд по найбільш завчасному прийняттю бюджета за всі роки Незалежності.

За його словами, у доопрацьованому до другого читання проекті Держбюджету змінено деякі показники. Зокрема, доходи збільшено на 50 млрд грн, а видатки – майже на 67 млрд грн.

«Уряд знайшов можливість збільшити видатки на вирішення важливих соціально-економічних питань – зокрема, на виплату пенсій, пільгові кредити для внутрішньо переміщених осіб, нагальні потреби освіти. Загалом пріоритети бюджету на наступний рік чіткі та зрозумілі, як ніколи: безпека та оборона, на яку спрямовується безпрецедентні 18,2% від ВВП, та соціальний захист населення. Зараз найголовніше – це забезпечити фінансову безпеку країни, яка бореться з російським окупантом. Захистити тих, хто найбільше потребує захисту», – зазначив він.

Основні показники Держбюджету на 2023 рік:
Доходи – 1,3 трлн грн
Видатки – 2,6 трлн грн
Дефіцит – 20,6% прогнозного ВВП
Прожитковий мінімум – 2589 грн
Мінімальна зарплата – 6700 грн.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy