Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Держбюджет-2022: Спортивну інфраструктуру профінансують на 150 млн грн більше

  • 5389
Держбюджет-2022: Спортивну інфраструктуру профінансують на 150 млн грн більше

У проєкті державного бюджету на 2022 рік передбачається збільшення субвенції на спортивну інфраструктуру на 150 млн грн у порівнянні з 2021 роком. Про це заявив перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань молоді та спорту Жан Беленюк.

«Загалом на спортивну інфраструктуру планується виділити 650 млн грн. Це означає, що у нашій державі буде ще більше стадіонів, палаців спорту, басейнів. А це є черговим кроком з поширення масового спорту серед дітей та молоді – наших потенційних переможців на наступних олімпіадах», – сказав він.

Жан Беленюк розповів, що згідно з проєктом Держбюжету на 2022 рік пріоритетні напрямки фінансування залишилися майже незмінними порівняно з 2021 роком.

«На розвиток спорту серед осіб з інвалідністю та їхню реабілітацію передбачається понад 1 млрд грн, на підготовку наших збірних в паралімпійських і дефлімпійських іграх – майже 1,5 млрд грн, на розвиток спорту вищих досягнень та резервного спорту – 3,5 млрд грн. Крім того, на підготовку збірних до міжнародних змагань під егідою Міжнародного та Європейського олімпійського комітетів, а також до Всесвітніх ігор – майже 160 млн грн. На розвиток спортивної медицини – 25 млн грн», – сказав Жан Беленюк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy