Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Держбюджет-2022 є оптимістичним – Олександр Корнієнко

  • 8441
Держбюджет-2022 є оптимістичним – Олександр Корнієнко

Презентовані показники у проєкті Державного бюджету на 2022 рік не є кінцевими, а народні депутати ще коригуватимуть їх перед остаточним ухваленням. Про це на брифінгу в кулуарах парламенту заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

«Зрозуміло, що депутати будуть пропонувати оптимізацію певних статей – в першу чергу, видатків на держапарат – з тим, щоб збільшувати видатки на різні соціальні програми. Треба розуміти, що основні напрямки – медицина, армія, освіта – більш ніж забезпечені цього року», – сказав він.

Олександр Корнієнко зазначив, що проєкт Держбюджету на 2022 рік є оптимістичним.

«Цей оптимізм базується не на популістичних засадах, а на тому, що цього року є суттєве перевиконання. Держстат повідомив про зростання ВВП у ІІ кварталі цього року – 5,7%. Думаю, якщо ми будемо рухатися такими темпами, то матимемо щороку понад 4%», – заявив голова партії.

За його словами, монобільшість підтримує нинішній базовий текст Держбюджету, в якому гроші одночасно спрямовуються на субсидії та на великі інфраструктурні проєкти.

«Інфраструктурні проєкти – це наразі найпотужніший драйвер економіки поряд зі зростанням цін на експортні продукти та найбільшим врожаєм в історії України. Зі зростанням реальних доходів та середньої зарплати – а в нас зараз найбільша за всю історію України в доларовому еквіваленті реальна середня зарплата – ми можемо казати, що в нас з’являтиметься все більше людей, які зможуть з часом відмовлятися від субсидій», – розповів Олександр Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy