Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Державний біотехнологічний університет переїхав з Харкова на Закарпаття

  • 2139
Державний біотехнологічний університет переїхав з Харкова на Закарпаття

Державний біотехнологічний університет переїхав з Харкова на Закарпаття і вже розпочав дистанційне навчання студентів та дистанційні підготовчі курси для абітурієнтів.

Про це повідомив голова вченої ради університету, народний депутат «Слуги Народу» Андрій Одарченко, за ініціативи якого відбувся переїзд.

«Це перший і поки єдиний випадок за час дії військового стану», – підкреслив він.

За словами депутата, навчальні корпуси та гуртожитки університету зазнали ракетних ударів з боку російських військ. Продовжувати навчальний процес стало неможливо. Тому спеціальним наказом міністра освіти на баланс університету було передано частину майна освітніх закладів Ужгорода та Мукачева.

«Це було нелегко. Більше тижня ми працювали з 6 ранку до глибокого вечора. Робота передбачала координацію великої кількості людей: місцевої влади, керівництва університету, членів Уряду, народних депутатів, волонтерів», – розповів Андрій Одарченко.

На разі триває евакуація та розміщення працівників університету. Команда також шукає можливості для евакуації студентів, що проживали у зруйнованих гуртожитках.

«Ми хочемо, щоб успішний досвід біотехнологічного університету перейняли й інші вищі навчальні заклади Східної України. Завдання максимум – відновити навчальний процес в усіх українських вишах. Для цього народні депутати вже працюють з Міністерством освіти та ректорами», – додав Андрій Одарченко.

Державний біотехнологічний університет створено у 2021 році для задоволення зростаючих потреб ринку праці у відповідних фахівцях. До новоствореного вишу приєдналися: Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка, Харківська державна зооветеринарна академія, Харківський національний аграрний університет імені Василя Докучаєва та Харківський державний університет харчування та торгівлі.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy