Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Держава виділить 3 млрд грн на підтримку людей та бізнесу

  • 9420
Держава виділить 3 млрд грн на підтримку людей та бізнесу

Держава виділить 3 млрд грн на підтримку населення під час карантину. Верховна Рада ухвалила відповідний законопроєкт у першому читанні.

Так, у документі передбачається надання допомоги вакцинованим українцям на період карантину, спричиненого пандемією коронавірусу.

«По-перше, ми підтримаємо всіх вакцинованих, хто через карантин і недостатні заробітки часто має небагато грошей на свої культурно-соціальні потреби. По-друге, ми істотно допоможемо бізнесу, який втратив багато відвідувачів. А по-третє, ми заохотимо всіх, хто досі не зробив щеплення», – сказала під час представлення документу очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

Планується, що програма стартує вже у грудні 2021-го і триватиме протягом 2022 року. На неї до кінця поточного року буде виділено 3 мільярди грн. Джерело коштів – перевиконання показників бюджету, зауважила народна депутатка.

«Конкретний механізм виплат урядовці представлять незабаром. Передбачається, що це буде схоже з тим, як виплачувалась допомога по 8 тисяч гривень раніше. У законопроєкті, насамперед, підтримка людей і бізнесу. В ньому наше реальне ставлення до співвітчизників», – підсумувала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy