Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Держава та бізнес зможуть подавати заяви до Міжнародного реєстру збитків

  • 83
Держава та бізнес зможуть подавати заяви до Міжнародного реєстру збитків

Перший етап роботи Міжнародного реєстру збитків передбачає прийняття заяв від фізичних осіб. Згодом заяви на відшкодування зможуть подати держава та юридичні особи. Про це повідомила народна депутатка, заступниця голови фракції «Слуга Народу» Євгенія Кравчук.

«З 2 квітня у Міжнародному реєстрі збитків відкривається перша категорія подачі заяв, їх можуть подати власники пошкодженого або зруйнованого житла. Загалом за цією категорією прогнозують 300-600 тис. заяв», – сказала Кравчук.

Вона додала, що згодом у реєстрі відкриють інші категорії, за якими можна буде подати заяву на відшкодування.

«Приміром, це стосуватиметься людей, які отримали поранення, втратили рідних, були змушені виїхати з тимчасово окупованих територій або ж були депортовані», – навела приклад парламентарка.

За її словами, для держави відкриють категорію заяв на відшкодування за пошкоджену та знищену критичну інфраструктуру. Також заяви зможе подавати бізнес – юридичні особи.

«За приблизними підрахунками загалом до Міжнародного реєстру збитків можуть подати від 6 до 8 млн. заяв. Але це перший крок, тому що реєстр гроші не видає. Має бути створена компенсаційна комісія та фонд, у який мають бути перераховані гроші з конфіскованих російських активів. Всі погоджуються, що за це має платити росія», – запевнила Кравчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy