Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Держава створює умови для забезпечення українців доступним житлом

  • 9503
Держава створює умови для забезпечення українців доступним житлом

Держава робить все, аби забезпечити українців доступним житлом. Так, в Україні створять єдину потужну інституцію, що дозволить продовжити програми забезпечення житлом.

Відповідний законопроєкт №5308 підтримав парламент за основу.

«Мета законопроєкту – створення умов для реалізації ініційованої Президентом програми «Доступна іпотека» і законодавчого підґрунтя приєднання Державної іпотечної установи (ДІУ) до ПрАТ «Українська фінансова житлова компанія» («Укрфінжитло»), а також забезпечення функціонування ринку іпотечного кредитування, забезпечення громадян житлом», – сказала народна депутатка «Слуги Народу» Леся Забуранна.

Ухвалення законопроєкту дозволить в короткостроковій перспективі надати близько 8 тис. іпотечних кредитів для придбання житла та купити 12 тис. квартир для передачі у фінансовий лізинг.

Після ухвалення законопроєкту, тобто після приєднання ДІУ, з’являться нові фінансово-кредитні механізми забезпечення громадян України доступним житлом.

Як відомо, сьогодні на житловому обліку перебуває понад 650 тисяч сімей, на підтримку держави очікують також 1,5 млн переселенців з Криму та Сходу України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy