Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Держава посилює підтримку і захист ветеранів — Олексій Леонов

  • 75
Держава посилює підтримку і захист ветеранів — Олексій Леонов

Нова ветеранська політика — це потреба часу. Уряд та держава працюють над тим, щоб створити гідні умови для адаптації, реабілітації, розвитку та добробуту ветеранів, адже наш моральний обов’язок — діяти в інтересах тих, хто нас захищає.

На цьому наголосив народний депутат від фракції «Слуга Народу» Олексій Леонов.

Як зазначив парламентар, нині запроваджують та тестують окремі елементи майбутньої системи підтримки та захисту ветеранів.

«Серед них Єдиний державний реєстр ветеранів, єдине вікно та особистий кабінет, а також єдина ветеранська лінія, яка має стати потужним каналом для збору інформації щодо наявних проблем», – повідомив Олексій Леонов.

Також, нагадав він, Кабмін своєю постановою № 416 від 9 квітня цього року спростив процедуру надання статусу члена родини сім’ї загиблого Захисника та Захисниці України. А Мінветеранів підготувало проєкт постанови уряду щодо спрощення порядку призначення та виплати одноразової грошової допомоги в разі смерті військовослужбовця.

Крім того, розповів Олексій Леонов, за ініціативи очільника МОЗ Кабмін прийняв постанову, яка дозволяє Національній службі здоров’я оплачувати протезування зубів для військових, учасників бойових дій, людей з інвалідністю внаслідок війни.

«Максимальна сума на одного пацієнта становить майже 15 тисяч гривень. На реалізацію цього проекту в державному бюджеті передбачено 750 млн грн. Орієнтовне охоплення — 50 тисяч військових», – розповів парламентар.

За його словами, такий проєкт вже реалізується в Одесі. Народний депутат звернувся до голови Одеської ОВА та мерії Одеси з пропозицією виділити додаткові кошти з місцевих бюджетів на розширення цієї програми.

Олексій Леонов повідомив, що ініціюватиме на національному рівні розширення переліку стоматологічних послуг, збільшення фінансових лімітів на дну особу, запровадження електронної черги та дозвіл на отримання цієї послуги раз на пів року на одну особу. 

«Також стало відомо, що Міністерство у справах ветеранів України спрямує МОЗ додатково 1 млрд грн для реалізації протезування зубів для військових, учасників бойових дій, людей з інвалідністю внаслідок війни», – підсумував парламентар.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy