Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Держава піклується про українців із тимчасово окупованого Криму — Олександр Корнієнко відвідав ЦНАП на КПВВ «Каланчак»

  • 16619
Держава піклується про українців із тимчасово окупованого Криму — Олександр Корнієнко відвідав ЦНАП на КПВВ «Каланчак»

Держава піклується про українців із тимчасово окупованого Криму та налагодила для них зручну інфраструктуру соціальних послуг.

Про це сказав голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко під час ознайомлення з роботою Центру надання адміністративних послуг на КПВВ «Каланчак», що розташований на Херсонщині на адмінмежі з тимчасово окупованим Росією Кримом.

ЦНАП надає більше сотні адміністративних послуг. Зокрема тут можна отримати закордонний паспорт, український паспорт у вигляді ID-картки, пенсійні послуги, послуги земельного характеру тощо. Із часом видаватимуть водійські посвідчення, технічні паспорти на автомобілі.

«Українці мають отримувати якісні соціальні послуги, незважаючи на ту ситуацію, в якій вони опинилися. Якщо громадяни України мешкають на тимчасово окупованій території в Криму, вони можуть перетнути адміністративну межу та отримати тут необхідні соціальні послуги та документи. Цей ЦНАП символ того, як Україна турбується про своїх громадян із тимчасово окупованих територій і створює для них зручну інфраструктуру та доступні послуги», — наголосив Олександр Корнієнко.

Сервісний центр оснащений комфортними меблями, інформаційними стендами, кондиціонерами. Записатися в електронну чергу можна онлайн, що зводить очікування до мінімуму.

Заступник голови Херсонської ОДА з питань цифрового розвитку Павло Кулик розповів, що для людей із вадами слуху в центрі працює система сурдоперекладу.

«З початку роботи КПВВ тут було надано більше трьох тисяч консультацій. Видано більше тисячі паспортів. Ми співпрацюємо з правовою допомогою, раз на тиждень можна отримати її тут безкоштовно. Пенсійний фонд консультує громадян із пенсійних питань», — додав Павло Кулик.

Олександр Корнієнко підсумовує: «Такі зручні ЦНАПИ по всій країні будуть місцями, де ми будемо за допомогою діджиталізації, цифрової трансформації налагоджувати якісні послуги для українців».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy